Telefon 608 146 142 Obálka info@pfsw.net
V objednacím formuláři níže si můžete objednat účetní software Profesionál. Pokud jste již uživatelem, můžete si objednat předplatné aktualizací a uživatelské podpory tohoto software.

Základní pořizovací cena účetního software Profesionál je 4800 Kč.

Pokud si pořizujete jednu licenci (např. když jste individuální účetní), můžete v této základní ceně instalovat software až na dva počítače, např. stolní počítač a k tomu notebook. V ceně licence je neomezený počet zpracovávaných účetnictví. V ceně je zahrnuta základní uživatelská podpora a také roční předplatné aktualizací.

Pro další roky užívání účetního software je předplatné aktualizací a uživatelské podpory k dispozici za cenu od 1000 Kč. Nabízíme také (za mírně zvýšenou cenu) tzv. rozšířenou podporu, pokud od nás potřebujete náročnější nebo častější pomoc (včetně možnosti asistence přímo na Vašem počítači formou vzdálených přístupů).

Dodavatelem účetního software je ing. Pavel Macek (neplátce DPH).


Pokud si chcete objednat mzdový software Profesionál Ainex nebo jeho předplatné aktualizací a podpory, přejděte prosím klepnutím na následující odkaz na stránku Mzdy - objednávka.
Dodavatelem mzdového software je sesterská firma ProgEco s.r.o. (plátce DPH), viz také stránky www.ainex.cz.
Také zde platí, že v ceně je základní uživatelská podpora a roční předplatné aktualizací. Pro další roky užívání mzdového software je k dispozici předplatné aktualizací a uživatelské podpory. Také zde nabízíme rozšířenou podporu, pokud potřebujete náročnější nebo častější pomoc (včetně možnosti asistence na Vašem počítači formou vzdáleného přístupu).
Seznam objednávaných produktů

Produkt Počet licencí Cena

Objednatel

Firma *
Osoba *
Ulice
Město *
PSČ
 
IČO
DIČ
E-mail *
Telefon *
 
* povinné položky
PoznámkyReference
(Uveďte prosím, kde jste nalezli odkaz na naše internetové stránky. Pomůžete nám zjistit efektivitu reklamy. Děkujeme)